Login

9.A, třídní učitel: Mgr. Ivan Tomeš

Beseda k volbě povolání

Beseda k volbě povoláníVážení rodiče a žáci 9.A, ve čtvrtek 11.10. 2018 se zúčastníme plánované besedy k volbě povolání, která se uskuteční v Informačním a poradenském středisku v Domažlické ulici. Odchod na akci bude v 8 hodin od naší školy a návrat bude ke škole do 15.30 hodin. Obědy jsou pro celou třídu odvolány hromadně.
Do poradenského centra půjdeme pěšky ze stanice Želivského. Po besedě se pěšky vydáme k památníku na Vítkově. Po prohlídce památníku se vracíme do školy. Po návratu bude rozchod.
Na akci se prosím vhodně oblékněte (vzhledem k počasí i k místům naší návštěvy), vezměte si svačinu (oběd je odhlášen), 2x jízdenku a 40.- Kč na vstupné. Na poznámky budete potřebovat blok a něco na psaní. Můžete se vybavit i fotoaparátem. IT

úkol splněn, podívejte se do fotogalerie


Jdeme do finále

Jdeme do fináleVážení rodiče, milá třído
v nadcházejícím školním roce vám přeji hodně sil a pevné nervy. Také vám přeji hodně štěstí při volbě střední školy či učebního oboru. Pokud to štěstí navíc ještě podpoříme elánem a poctivou pravidelnou přípravou, tak vše určitě dopadne k vaší i mé spokojenosti.
Přeji nám všem, abychom dokázali za jeden provaz nejenom všichni společně táhnout, ale také abychom táhli stejným směrem.
Na paniku je ještě čas :-)
IT

Návštěva ZOO Praha

varan moluckýV pondělí 6.11. navštívíme ZOO v Praze. Sraz máme v 8:00 hodin před školou. Věřím, že nám počasí bude alespoň trochu přát a že si dopoledne v zoologické zahradě užijeme. Naše kroky budou tentokrát směřovat nejdříve k našemu adoptivnímu zvířeti - varanu moluckému. Zkontrolujeme i námi dříve adoptovaná zvířata a zkusíme vyhlédnout i zvíře pro adopci na příští rok. IT

Program primární prevence v 8.A

Program primární prevence proběhl v 8.A 24. října pod vedením lektorů z Projektu Odyssea.

Škola v přírodě

Před památníkem Karla Hynka MáchyŠkola v přírodě se i tentokrát vydařila. Počasí bylo vstřícné, prostředí ideální, účastníci pohodoví. O pohodové atmosféře vypovídají i obrázky v sekci fotogalerie.

Výlet na Karlův most

Na pátek 16.12. nám Matěj domluvil prohlídku mosteckých věží Karlova mostu. Protože prohlídka začínala až v 10 hodin, měli jsme dost času na procházku od Hlavního nádraží Starým Městem až na místo ...
Více informací

Dějepis - učíme se o pravěké době

Dějepis -  učíme se o pravěké době Pokoušeli jsme se vytvořit sošky venuší. V naší třídě je možné zhlédnout malou galerii.

Krátké připomenutí akcí z páté třídy

Bezstarostný prázdninový čas uběhl jako voda a po regeneraci ducha i těla nás opět čekají školní povinnosti. A to je ta správná chvíle, kdy si můžeme připomenout některé zajímavé akce z minulého ...
Více informací
Obrázků: 1-3 z celkem: 20    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu  

Čertovské dopoledne

Čertovské dopoledne

Zajímavosti

OPVVV - Šablony

obrázek

Školní skleník

obrázek
Nedílnou součástí naší školy je skleník. Ten je rozdělen na pracovnu, ve které probíhá výuka a konkrétní práce žáků s rostlinným materiálem a část studijní, kde se děti učí poznávat běžné i exotické rostliny.


ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz
home
HOME - ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy