logotyp
Login

9.B, třídní učitel: Bc. Zdeněk Barták

Kontrola školní aktivity dětí

Vážení rodiče, 

Distanční výuku, dnes nedílnou součást školní výuky, řešíme v naší škole, jak jste si již všichni všimli, pomocí Google Classroom. Žáci jsou přihlášeni v kurzech (vyučovaných předmětech), kde stejně jako při klasické výuce komunikují s učitelem, dostávají a odevzdávají zadané úkoly i testy, sloužící k procvičení probrané látky. Složka "Práce v kurzu" je virtuální obdobou deníčku pro zapisování úkolů.Aktivitu vašich dětí můžete sledovat, pokud znáte přihlašovací údaje vašeho nezletilého potomka, jehož jste zákonný zástupce. Pokud chcete kontrolovat, ale nerušit soukromí svých potomků, existuje v Google Classroom možnost zaslání všech aktivit v jednotlivých kurzech v intervalech, které si zvolíte, na emailovou adresu zákonných zástupců. Tyto přehledy budeme zasílat pouze na vaše přání, v žádném případě ne automaticky, neboť respektujeme vaše pracovní vytížení. V případě vašeho zájmu, mi napište, kam mám souhrny posílat. Pozvánku obdržíte obratem a po nastavení služby si zvolíte i pravidelnost jejich zasílání.


Děkuji za pochopení a přeji pohodové dny plné zdraví
Zdeněk Barták třídní učitel
Informace pro třídu 7.B

Milá třído,

doufám, že první dny výuky na dálku zvládáte v klidu, spokojení a odpočatí, protože nemusíte ráno vstávat a vydávat se do deště, ale povinnosti jsou tu stále. Přesto věřím, že i ty si budete plnit v pohodě a vzorně, protože jste už takoví. Někdy k nesnesení a někdy pravý opak, ale v podstatě takoví, na které mohou být rodiče hrdí. Přeji optimismus, protože s ním se dá zvládnout všechno.

Váš Zdeněk Barták

P.S. Někdy se na vás i těším

Organizační vzkaz pro rodiče: V případě jakéhokoli dotazu mě kontaktujte na školní mail nebo terrafelix@seznam.cz , případně mobil: 723 838 374
 
 

Zajímavosti

OPVVV - Šablony

obrázek

Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

obrázek
Naše škola je od 1. 1. 2022 zapojena do projektu „Doučování žáků škol“ – realizace investice 3. 2. 3. Národního plánu obnovy.

Školní skleník

obrázek
Nedílnou součástí naší školy je skleník. Ten je rozdělen na pracovnu, ve které probíhá výuka a konkrétní práce žáků s rostlinným materiálem a část studijní, kde se děti učí poznávat běžné i exotické rostliny.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz
home
HOME - ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz

Created by © 2015 -2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy