Aktuálně ze ZŠ Nad Přehradou, Horní Měcholupy

Obrázek, který udělá radost hned dvakrát

Obrázek, který udělá radost hned dvakrátVýtvarné práce připravily s dětmi paní vychovatelky Miloslava Pozníčková, Marie Tučková a Šárka Mudrová. Blahopřejeme k úspěchu!

Vánoční dílny

Vánoční dílnyVe středu dne 29. listopadu 2017 se na naší škole od 16:00 do 19:00 h uskuteční tradiční "Vánoční dílny". Vstupné činí 20,- Kč. Účastníci dílen zde budou mít možnost zakoupit materiál a vyrobit si vlastní vánoční dekorace a také navštívit "vánoční kavárnu".

KLUB MLADÝCH DIVÁKŮ - II. stupeň

Ve středu dne 22.11.2017 navštíví vybraní žáci II. stupně s KMD muzikálové představení "Romeo a Julie" v Divadle Hybernia.

Sraz účastníků:  16:15 h

Pedagogický doprovod: Mgr. J. Pachlová, Mgr. I. PitelováJsme adoptivními rodiči varana moluckého

varan moluckýV letošním školním roce se naše škola stala adoptivním rodičem varana moluckého.

Beseda rodičů a učitelů se zástupci Policie ČR


Vážení rodiče,

na pondělí 20.11.2017 jsme pro vás připravili druhé setkání z cyklu tématických besed rodičů s odborníky, tentokrát se zástupci Policie ČR. Probíraná témata se budou týkat například problematiky bezpečnosti vašich dětí v naší městské části, šikany, rizik spojených se sociálními sítěmi, závislostmi a dalších témat, o která projevíte zájem.

Setkání je opět naplánováno na 17:00 hodin v zasedací místnosti v 1. patře školy.

Těšíme se na vaši účast.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍV úterý 21.11.2017 se koná na naší škole Den otevřených dveří.
V době od 8:00 do 16:00 h bude možné navštívit jednotlivé třídy a odborné pracovny a vidět žáky a pedagogy při práci.
Těší se na vás děti a učitelé.
Projektový den 1. 6. 2017 " Udržitelný cestovní ruch" téma vyhlášené UNESCO pro rok 2017

Děti kromě projektů tříd měly možnost na prvním stupni poznat Indonésii formou her a na druhém stupni se setkat s cestovatelem Danielem Přibáněm, který velmi poutavě vyprávěl o cestě po Austrálii a Indonésii. Celou akci podpořil FINEP Hostivař, a.s.
Fotografie z projektového dne naleznete v sekci fotogalerie.

Úspěch dětí školní družiny

Do výtvarné soutěže "Za časů české královny Marie Terezie" bylo zasláno celkem 2895 prací. V I. kategorii - prostorové práce získala 1. cenu školní družina ZŠ Nad Přehradou "Vesnická škola". S dětmi práci připravily paní vychovatelky M. Pozníčková, J. Marková, M. Tučková, Š. Mudrová a M. Divišová.

Výstava k 300. výročí narození Marie Terezie

Výstava k 300. výročí narození Marie TerezieVýstava prací žáků a dětí školní družiny je umístěna ve vstupní hale školy. Část výtvarných prací byla zaslána do soutěže "Za časů české královny Marie Terezie", kterou vyhlásilo Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského.
Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Kamarád ježek

ježek ToničkaVe spolupráci s organizací Lesy hl.m. Prahy se naše škola zapojila do projektu Kamarád ježek a stala se tak přes zimní měsíce domovem ježka východního. Více

22.výroční setkání škol UNESCO v Chebu 2016

Výročního setkání se zúčastnily Mgr. Anna Běhunková – ředitelka školy, Mgr. Ivana Škrabálková – zástupkyně ředitele, Mgr. Kateřina Dražanová – učitelka, členka výboru ...
Více informací

Putovní výstava o Karlu IV. – zhodnocení akce

Putovní výstava o Karlu IV. – zhodnocení akce Děkujeme všem, kteří se zúčastnili v minulých dnech putovní výstavy o Karlu IV. na naší škole. Velmi dobrý ohlas měla u návštěvníků jak část odborná, připravená pracovníky Pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského, tak i část sestavená z prací žáků.Pro ...
Více informací

Zajímavosti

Školní skleník

obrázek
Nedílnou součástí naší školy je skleník. Ten je rozdělen na pracovnu, ve které probíhá výuka a konkrétní práce žáků s rostlinným materiálem a část studijní, kde se děti učí poznávat běžné i exotické rostliny.


Login
ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz
home
HOME - ZŠ Nad Přehradou, Praha 10
ZŠ Nad Přehradou 469, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, tel: 226 806 000, 226 806 001, zsnpr@zsnpr.cz

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy